Mucizevi Krem Evimizde Olması Gereken Eczane!


Farmasi üyelik için http://goo.gl/Gl9lbO tıklayın. Farmasi üyelik ücretsiz. Farmasi üyelik formunu doldur hemen FARMASİ üyeliğiniz aktif olsun. Farmasi kataloğumuzu buradan online detaylı inceleyebilirsiniz.

atkestanemMUCİZEVİ KREM EVİMİZDE OLMASI GEREKEN ECZANE!…

AT KESTANESİ JEL KREM

1- MİGRENİ OLANLAR…Parmak ucuna 1 mercimek tanesi kadar alın, her iki burun deliğinizin içine 1 er mercimek tanesi kadar kremimizden yaydırarak sürün, yine bir o kadarını da burun dışına çok göze yaklaşmayacak şekilde üstten masaj yaparak yedirin.. burnunuzdan derin bir nefes alın..RAHATLADIĞINIZI GÖRECEKSİNİZ..

2- ÖKSÜRÜKTE…Boğaz bölgenize dıştan çeneye kadar yavaşça masaj yaparak uygulayın,
.

3- VÜCUTTA KIRGINLIK…Ayak tabanınıza özellikle topuğunuza kremimizden sürün, iyice emene kadar yere basmayın, Tüm vücudunuzun rahatladığını 20-30 dk sonra göreceksiniz.. Topuğa sürülerek iyice yedirilmiş sarımsağın 20 dk sonra tadının ağzımıza geldiğini biliyormuydunuz..Bunu bilim adamlarıda çözemedi daha.. Bu sebeple topuk kısmı insanda vücuda çok etki eder..

4- BURKULMA-ZEDELENME…Sorunlu bölgeye masaj yaparak yediriniz..5- HAMİLELERDE…Genelde bel ve sırt bölgesinde ağrı olur, ağrı oldukça kullanınız çok faydasını göreceklerdir..
..

6- ROMATİZMA, EKLEM, KAS AĞRILARI..: Tüm bu sorunlarınızda, problemli bölgeye masaj yaparak, ağrıyan yerin biraz daha geniş alanına yaydırarak kullanın..

7- BAŞ AĞRISI…Alın, şakaklar, boyun ve ense bölgenize masaj yaparak yediriniz rahatladığınızı göreceksiniz…

8- SÜREKLİ AYAKTA DURANLAR…Pazarcılar, tezgahtarlar veya işyerinde gün içinde uzun süre ayakta duranlar, ayak ve bacak ağrısı çekenler, sabah işe gitmeden önce ve işten geldikten sonra Baldır, diz, bacak ve ayak altına kadar olan bölgeye masaj yaparak sürün, gününüzün diğer günlerinizden daha rahat geçtiğini farkedeceksiniz…

Farmasi Dr. C.Tuna Pferde At Kestanesi Balsamı Satış Temsilcisi olup çevrenizde satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Veya kendi ihtiyaçlarınızı indirimli almak için Tel-Whatsapp 0545 926 96 77 No’lu Telefondan bizimle irtibata geçebilirisniz.

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply