Farmasi Adana Lideri Olmak İster Misiniz?


Farmasi Adana,  Farmasi Kayıt Adana, Farmasi Üyelik Adana, Adana Farmasi, Adana Farmasi Temsilcisi Olmak İster Misiniz, Adana Ek İş, Adana İş İlanları, Adanada Evlere Ek İş Verilir…

kayitBu Güzel Ekipte Sende Yerini Al…

Farmasi Adana ve çevresinde kendi satış ekibini kuracak ekip liderleri aranmaktadır. Hem satış yaparak kazanın, hemde alt üye yaparak ekibinizin satışlarından kazanın. Her ay düzenli bir geliriniz olsun.
Kozmetik, kişisel bakım, konsantre ev temizlik ve sağlıklı yaşam ürünleri mevcuttur. %100 Türk şirketi, %100 doğal, İslami helal belgeli ve 123 ülkeye ihracat yapan sektörün lider şirketi.
Kısacası bu sizin işiniz ve patron sizsiniz!
– Üyelik Ücreti yok.
Katalog ücreti yok.
– Risk yok.
Sermaye yok.
– % 33 Satış karı,
– %3 ile %22 arasında organizasyon primi,
– Direktörlük primi,

Doğrudan satış – pazarlama tecrübemiz ile ekip liderlerimize katalog, eğitim ve iş tanıtım seminerleri ile destek vermekteyiz. Ayrıca bizimle birlikte çalışan üyelerimize web sitemizde üye bulmalarına yardımcı olmak amacıyla referans ( davet ) linklerini yayınlamaktayız.

Farmasi Adana Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını yapan Farmasi Adana Ekibimize Katılmak ve Farmasi Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0534 562 10 74 Nolu Telefondan Farmasi Bağımsız Temsilcisi Aylin ŞAHİNOĞLU ile İletişime Geçebilirsiniz.

Hemen Şimdi FARMASİ ADANA Temsilcisi olmak için Tıklayın

FARMASİ AT KESTANESİ SATIŞ TEMSİLCİSİ OLUP ÇEVRENİZE SATIŞINI YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ Şimdi Kayıt Ol BUTONUNA TIKLAYARAK FARMASİ KAYIT FORMUNU DOLDURUNUZ.

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply