Farmasi Düzce Lideri Olmak İster Misiniz?


Farmasi Düzce,  Farmasi Kayıt Düzce, Farmasi Üyelik Düzce, Düzce Farmasi, Düzce Farmasi Temsilcisi Olmak İster Misiniz, Düzce Ek İş, Düzce Ek İş İlanları, Düzce’de Evde İş İmkanı, Düzce Ek İş, Düzce’de Ev Hanımlarına İş İmkanı


paraBu Güzel Ekipte Sende Yerini Al…

Farmasi Düzce ve çevresinde kendi satış ekibini kuracak ekip liderleri ve satış temsilcileri aranmaktadır. Hem satış yaparak kazanın, hemde alt üye yaparak ekibinizin satışlarından para kazanın. Her ay düzenli bir geliriniz olsun.
Kozmetik, kişisel bakım, konsantre ev temizlik ve sağlıklı yaşam ürünleri mevcuttur. %100 Türk şirketi, %100 doğal, İslami helal belgeli ve 123 ülkeye ihracat yapan sektörün lider şirketiyle hep birlikte omuz omuza çalışmaya var mısınız?

Kısacası bu sizin işiniz ve patron sizsiniz!
– Üyelik Ücreti yok.
Katalog ücreti yok.
– Risk yok.
Sermaye yok.
– % 33 Satış karı,
– %3 ile %22 arasında organizasyon primi,
– Direktörlük primi,
Direktör Ol 3.000 TL’lik Teknoloji Paketini Kazan.

Doğrudan satış – pazarlama tecrübemiz ile ekip liderlerimize katalog, eğitim ve iş tanıtım seminerleri ile destek vermekteyiz. Ayrıca bizimle birlikte çalışan üyelerimize web sitemizde üye bulmalarına yardımcı olmak amacıyla referans ( davet ) linklerini yayınlamaktayız.

Farmasi Düzce Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını yapan Farmasi Düzce Ekibimize Katılmak ve Farmasi Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0545 926 96 77 Nolu Telefondan Farmasi Bağımsız Temsilcisi Tahir ÇELİK ile İletişime Geçebilirsiniz.

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply