Farmasi Mart 2016 Kampanyaları için Tıklayın!


Farmasi Mart Katalog 2016 Kampanyası, Farmasi Mart kampanyaları, farmasi 2016 mart kampanyası, farmasi mart katalog 2016, farmasi mart katalogu 2016 kampanyaları, farmasi üyelik ve kayıt kampanyaları, farmasi kayıt kampanyası…FARMASİ ONLİNE KATALOG MART 2016 FIRSATLARININ BİR KISMINI WEB SİTEMİZDE SİZLER İÇİN PAYLAŞTIK AŞAĞIDAN DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Farmasi 2016 Mart Kataloğunda 8 Mart Kadınlar gününe özel indirimler! Bu Fırsatlar Kaçmaz…

kayitFARMASİ Beauty & More mart kataloğu 2016, yepyeni HERBALEX serisi ürünlerimizle geliyor. Ücretsiz kataloğumuza sahip olmak ve sipariş vermek için Ücretsiz Farmasi üyesi olabilirsiniz. Farmasi üyelik için Whatsapp, Telefon: 0536 660 79 92 – Bilgin ARITÜRK ile Farmasi üyesi olup ürünlerimizi %30 indirimli alabilirsiniz.

Her ay sipariş zorunluluğunuz yoktur. Kota yoktur, dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar ürün siparişi edebilirsiniz. Herhangi bir satış zorunluluğu yoktur. Dilerseniz sadece kendinize indirimli ürün alabilirsiniz. Ayrıca FARMASİ üyesi olup tüm kampanyalardan yeni kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yeni kayıt olan üyelerimize ücretsiz FARMASİ Beauty & More mart kataloğu ve danışman broşürü gönderilecektir.

Farmasi Mart 2016 kataloğu ve kampanyalarıyla ilgili tüm sorularınızı ve yorumlarınızı buradan bize yazabilirsiniz. Sipariş verme, kargo takibi, fatura ödeme, üyelik ve kayıt gibi tüm konularda üyelik için Whatsapp 0545 926 96 77 nolu numaradan bizi aradığınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

KATALOGDAKİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
sermayesizis

Did you like this? Share it:

1 Yorum

    Leave a Reply