Farmasi Kariyer ve Kazanç Planı için Tıklayın!Farmasi Kazanç Planı:

Doğrudan Satış ( Network-marketing ) sisteminde 18 yaşını dolduran herkese ister part-time ister tam zamanlı olarak Farmasi iş fırsatını yapabilir.

Farmasi; minimum sermaye ve risksiz olarak kendi işini kurmak isteyen, alt bayilik açabilme imkanı, ek gelir, yeni insanlarla tanışmak, iyi bir emeklilik ve miras bırakabileceğiniz doğru bir iş fırsatıdır.

Stok bulundurma, yıllık aidat, yüksek giriş bedeli, ve zorunlu alım gibi koşulları olmayan %100 bir Türk sermayeli Network Marketing sistemidir.

kayitFarmasi Kozmetik’de ile üç şekilde gelir elde edebilirsiniz:

Farmasi Temsilcisi olup ürünlerini indirimli olarak alabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini tavsiye ederek ürünlerin satışlarından %33 perekande satış karı elde edebilirsiniz.
Farmasi işinizi tavsiye ederek yeni ekiplerinizin satışlarından ek %22 grup primi elde edebilirsiniz. Bu ekiplerinizin de alt ekipleri oluştuğunda ekstra olarak +%3 liderlik primi kazanabilirsiniz.

Ayrıca Avrupa ve Dünya seyahatleri ile Linea ve Mercedes araba planları da ek kazançlar olarak size sunulmaktadır. Farmasi, bölge sınırlaması, çalışma zamanı, eğitim ve özel ihtisas istemeyen doğru kazanç kapısını size sunmaktadır.

Farmasi Kazanç Planı:

Aşağıda vermiş olduğumuz şirketimizin performans prim tablosu size kademenizi ve hakettiğiniz primi gösteren tablodur. Burada vermiş olduğumuz; şirketimizin performans prim tablosu size kademenizi ve hak ettiğiniz primi gösteren tablodur. Peki, bu tablonun anlamı nedir bu tablodan kazancımı nasıl hesaplayabilirim. Bunları detaylarını inceleyeceğiz öncelikle şunu belirtelim ki kazanç kolunuz sisteminizin asıl yapısını oluşturmaktadır. Burada sürekli bir artan gelire sahip olursunuz sizin yaptırdığınız her üye onların yapacakları her üye ve o üyelerin üyelerinin de yapacağı her üye bu şekilde altınıza doğru gittikçe büyüyen bir ekibiniz olacak bu ekipten herhangi bir tanesi satış için yada kendi ihtiyacı için ürün aldığında bu sizin ekip cironuzu oluşturacak ve bu cironuz Performans Prim Tablosunda hangi kademeye denk gelirse o primi hak edeceksiniz. Burada aradaki farklar alınarak en alt kademeden başlayıp üste doğru adaletli bir şekilde primler dağıtılmaktadır. Yani en tepedeki üyeler her zaman çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Şimdi bir örnekle bu kazanç kolunuzdaki gelirinizi de inceleyelim.

farmasikariyer

Danışman: Farmasiye kayıt olup şirket tarafından kaydı onaylanan kişidir.

Danışman: 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 350 TL ’lik alışveriş yapanlar %3 prim grubuna girerler.

Danışman: 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 1000 TL ’lik alışveriş yapanlar %6 prim grubuna girerler.

Danışman: 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 2000 TL ’lik alışveriş yapanlar %9 prim grubuna girerler.

Lider: 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 4000 TL ’lik alışveriş yapanlar %12 prim grubuna girerler.

Lider : 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 8000 TL’lik alışveriş yapanlar %15 prim grubuna girerler.

Lider : 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 14.000 TL’lik alışveriş yapanlar %18 prim grubuna girerler.

Müdür: 1 Kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 18.000 TL ’lik alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler.

Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 5500 (Taban %12 ) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 75 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 1 aktif kayıt (130 TL Puan) gerekir.

1. Nesilden % 3
2. Nesilden % 2
3. Nesilden % 1,5
4. Nesilden % 1 Müdür Primi alır.

Bir sene içerisinde aralıklı yada üst üste 18000TL puan alış veriş yapan Müdürlerimiz, beşinci aylarında Direktör unvanını alırlar.

Direktör adaylarımız beşinci sefer %22 olduklarında Direktör şartları olan iki aktif kayıt (130TL Puan) ve 100 katalog alım şartını yerine getirmeleri gerekmektedir.

Direktör: 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 18.000 TL ‘lik alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Beşinci ayında ünvanı hak etmiş olurlar.
Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 5500 (Taban %12 ) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 100 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (130 TL Puan) gerekir.

1. Nesilden % 3
2. Nesilden % 2
3. Nesilden % 1,5
4. Nesilden % 1 Direktörlük Primi alır.

Teknoloji Paketi (Cep+Tablet+ Hat+ Data Bedava) hak kazanılır.

Altın Direktör: 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 18.000 TL ’lik alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Beşinci ayında ALTIN DİREKTÖR ünvanı haketmiş olurlar. Direkt bağlı en az 2 adet %22 kolu bulunmalıdır. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında yandan (Direk bağlı iki 22 kolu haricinde) 5500 (Taban %12 ) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 125 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (130 TL Puan) gerekir.

1. Nesilden % 3,50
2. Nesilden % 2,50
3. Nesilden % 1,75
4. Nesilden % 1,25 Direktörlük Primi alır.
Teknoloji Paketi (Cep+Tablet+ Hat+ Data Bedava) Direktör ünvanındaki hakkı devam eder.

Platin Direktör :12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 18.000 TL ’lik alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Beşinci ayında PLATİN DİREKTÖR ünvanı hak etmiş olurlar. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz 4 adet %22 kolu bulunmalıdır.
Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 5500 (Taban %12 ) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 150 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (130 TL Puan) gerekir.

Platin Direktör olan danışman 10000 TL PUAN yandan yaparsa araç kullanım hakkı elde eder. Şartları yerine getiren Platin Direktör ünvanını koruduğu 12 boyunca araç kullanımı yada 1000TL KDV dahil tutarı hak edecektir. Ünvanını koruyamadığı ay KDV dahil 1000TL faturalandırma işlemi gerçekleştirilecektir.

1. Nesilden % 4,25
2. Nesilden % 3,25
3. Nesilden % 2,25
4.Nesilden %1,50 Direktörlük Primi alır.
Teknoloji Paketi (Cep+Tablet+ Hat+ Data Bedava) Direktör ünvanındaki hakkı devam eder.
Platin Direktör Tatil Hakkı:20 puan

Zümrüt Direktör : 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 18.000 TL’lik alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Beşinci ayında ünvanı haketmiş olunur.Bunlar dışında, direkt bağlı enaz 8 koldan MÜDÜR-DİREKTÖR olması kaydı ile. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 5500 (Taban %12 ) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 150 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (130 TL Puan) gerekir.Beşinci ayında ZÜMRÜT DİREKTÖR ünvanı hak etmiş olurlar.

Zümrüt Direktör olan danışman 10000 TL PUAN yandan yaparsa araç kullanım hakkı elde eder.Şartları yerine getiren Zümrüt Direktör ünvanını koruduğu 12 boyunca araç kullanımı yada 1500TL KDV dahil tutarı hak edecektir. Ünvanını koruyamadığı ay KDV dahil 1500TL faturalandırma işlemi gerçekleştirilecektir.

1. Nesilden % 5
2. Nesilden % 4
3.Nesilden %3
4.Nesilden %2 Direktörlük Primi alır.
Teknoloji Paketi (Cep+Tablet+ Hat+ Data Bedava) Direktör ünvanındaki hakkı devam eder.
Zümrüt Direktör Tatil Hakkı: 40 puan

handler.ashxElmas Direktör : 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20000 TL’lik alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler.

Beşinci ayında ELMAS DİREKTÖR ünvanı hak etmiş olurlar.Bunlar dışında, direkt bağlı en az 12 koldan MÜDÜR- DİREKTÖR olması kaydı ile. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 5500 (Taban %12 ) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 150 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (130 TL Puan) gerekir.

Elmas Direktör olan danışman 10.000 TL PUAN yandan yaparsa araç kullanım hakkı hak eder.Şartları yerine getiren Elmas Direktör ünvanını koruduğu 12 boyunca araç kullanımı yada 2000TL KDV dahil tutarı hak edecektir. Ünvanını koruyamadığı ay KDV dahil 2000TL faturalandırma işlemi gerçekleştirilecektir.

1. Nesilden % 6
2.Nesilden % 5
3.Nesilden % 4
4.Nesilden % 3 Direktörlük Primi alır.
Teknoloji Paketi (Cep+Tablet+ Hat+ Data Bedava) Direktör ünvanındaki hakkı devam eder.
Elmas Direktör Tatil Hakkı: 60 Puan

FARMASİ ÜRÜN KATALOĞUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Farmasi‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki Hemen üye ol ” butonuna tıklayarak açılan Farmasi Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Farmasi Başvuru Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.
sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply