Farmasi Mersin Lideri Olmak İster Misiniz?


Farmasi Mersin,  Farmasi Kayıt Mersin, Farmasi Üyelik Mersin, Mersin Farmasi Temsilcisi Aylin Şahinoğlu, Mersin Farmasi Temsilcisi Olmak İster Misiniz, Farmasi Mersin Bağımsız Temsilcisi Aylin Şahinoğlu…

kayitFarmasi Mersin ve çevresinde kendi satış ekibini kuracak ekip liderleri aranmaktadır. Hem satış yaparak kazanın, hemde alt üye yaparak ekibinizin satışlarından kazanın. Her ay düzenli bir geliriniz olsun.
Kozmetik kişisel bakım temizlik ve sağlıklı yaşam ürünleri mevcuttur. %100 Türk, %100 doğal helal belgeli 123 ülkeye ihracat yapan sektörün lider şirketi.
Kısacası bu sizin işiniz ve patron sizsiniz!
– Üyelik Ücreti yok.
Katalog ücreti yok.
– Risk yok.
Sermaye yok.
– % 33 Satış karı,
– %3 ile %22 arasında organizasyon primi,

Doğrudan satış – pazarlama tecrübemiz ile ekip liderlerimize katalog, eğitim ve iş tanıtım seminerleri ile destek vermekteyiz. Ayrıca bizimle birlikte çalışan üyelerimize web sitemizde üye bulmalarına yardımcı olmak amacıyla referans ( davet ) linklerini yayınlamaktayız.

Farmasi Mersin Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını yapan Farmasi Mersin Ekibimize Katılmak ve Farmasi Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0534 562 10 74 Nolu Telefondan Farmasi Bağımsız Temsilcisi Aylin ŞAHİNOĞLU ile İletişime Geçebilirsiniz.

Hemen Şimdi FARMASİ Mersin Temsilcisi olmak için Tıklayın

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply