Farmasi Mr. Wipes Easy Clean Yüzey Temizleme Mendili!…


Mr. Wipes Bio Home Easy Clean, Farmasi Mr. Wipes Easy Cleab Ocean Breeze, Mr. Wipes Bio Home Easy Clean Lemon, Mr. Wipes Easy Clean Yüzey Temizleme mendili Okyanus Ferahlığı 80 ad. Mr. Wipes Easy Clean Yüzey Temizleme mendili Lemon 80 ad

Kolay Temizlik için Çok Amaçlı Yüzey Temizleme Mendili hakkında detaylı bilgiyi aşağıda sizlerle paylaştık. Artık Temizlik Mr. Wipes Clean Yüzey Temizleme Mendili ile Çok Pratik!

 

clean

Mr. Wipes Yüzey Temizleme Mendilleri tüm yüzeylerde tek seferde güvenli ve etkili temizlik sağlar. Toz, parmak izi ve lekeleri kolayca temizler. Ahşap, paslanmaz çelik, mermer, granit, plastik, porselen, cam ve elektronik gibi tüm yüzeyler için uygundur. Bezler tek kullanımlık olduğu için hijyenik kullanım sağlar. İhtiyaç duyduğunuzda yenisini kullanabilirsiniz. Wax içermeyen formülü sayesinde iz bırakmadan parlaklık sağlar.

Eğer bir Farmasi danışmanı değilseniz http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun – web sitemizden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRME KONUSUNDA KARARLIYSANIZ ARAYIN 0545 926 96 77 GÖRÜŞELİM LÜTFEN…

 

1_168

Kullanım: Paketten mendili çıkarın ve yüzeyi temizleyin. Mendillerin kurumasını engellemek için paketi kapatmayı unutmayınız.

Uyarı: Kullandıktan sonra mendilleri tuvalete atmayın. Kişisel hijyen ve bebek bakımı için kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply