Farmasi Niğde Temsilcisi Olmak İster Misiniz?


Farmasi Niğde,  Farmasi Kayıt Niğde, Farmasi Üyelik Niğde, Niğde Farmasi, Niğde Farmasi Temsilcisi Olmak İster Misiniz, Niğde Ek İş, Niğde Ek İş İlanları, Niğde’de Evlere İş İmkanı, Niğde Ek İş…

 

turkeyfarmasiBu Güzel Ekipte Sende Yerini Al…

Farmasi Niğde ve çevresinde kendi satış ekibini kuracak ekip liderleri ve satış temsilcileri aranmaktadır. Hem satış yaparak kazanın, hemde alt üye yaparak ekibinizin satışlarından %3 ila %22 arasında para kazanın. Her ay düzenli bir geliriniz olsun.

Kozmetik, kişisel bakım, konsantre ev temizlik ve sağlıklı yaşam ürünleri mevcuttur. %100 Türk şirketi, %100 doğal, İslami helal belgeli ve 65 Ülkede 5 Kıtada 123 ülkeye ihracat yapan sektörün lider şirketiyle hep birlikte omuz omuza çalışmaya var mısınız?

Kısacası bu sizin işiniz ve patron sizsiniz!
– Üyelik Ücreti yok.
Katalog ücreti yok.
– Risk yok.
Sermaye yok.
– % 33 Satış karı,
– %3 ile %22 arasında organizasyon primi,
– Direktörlük primi,
Direktör Ol 3.000 TL’lik Teknoloji Paketini Kazan.

Doğrudan satış – pazarlama tecrübemiz ile ekip liderlerimize katalog, eğitim ve iş tanıtım seminerleri ile destek vermekteyiz. Ayrıca bizimle birlikte çalışan üyelerimize web sitemizde üye bulmalarına yardımcı olmak amacıyla referans ( davet ) linklerini yayınlamaktayız.

Farmasi Niğde Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını yapan Farmasi NİĞDE Ekibimize Katılmak ve Farmasi Fırsatlarından Faydalanabilmek için 0545 926 96 77 Nolu Telefondan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Hemen Şimdi FARMASİ NİĞDE Temsilcisi olmak için Tıklayın

FARMASİ AT KESTANESİ SATIŞ TEMSİLCİSİ OLUP ÇEVRENİZE SATIŞINI YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ Şimdi Kayıt Ol BUTONUNA TIKLAYARAK FARMASİ KAYIT FORMUNU DOLDURUNUZ.

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply