Hakkımızda


farmasifabrika

kayitHakkımızda

Farmasi, Tanalize Kozmetik bünyesinde 1945 yılında çalışma hayatına başlamış, 119 ülkeye 2000’den fazla ürün seçeneği ile ihracat lideri bir üretim kuruluştur. Farmasi Kozmetik %100 Türk işçisinin gücü ile ISO 9001 standartlarında 40.000 m2 kapalı alanda kişisel bakım, bebek ürünleri, parfüm ve deodorant, hijyen ürünler, renkli kozmetik, vücut bakım, aksesuar ve özel üretim seriler ile milyonlarca tüketiciye hitap etmektedir.

Farmasi Kozmetik, 2010 yılında Türk pazarına doğrudan satış ( network marketing ) sistemi ile büyümeyi planlamış olup hızlı tüketim ürünleri pazarında kendi işini kurmak isteyen girişimcilere doğru bir şirket ile çalışma fırsatı sunmaktadır.

Farmasi Kozmetik her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini yenilikçi, dinamik ve profesyonellik ile birleştirerek, en kısa süre içerisinde Doğrudan satış sektöründe uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir. Yeni trendleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyerek %100 müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

Neden Farmasi Kozmetik?

Farmasi Kozmetik İşinize; hemen şimdi başlamak için üç sebebiniz var;

• Farmasi Kozmetik ürünlerini fabrika fiyatından indirimli alın,
Farmasi Kozmetik ürünlerini tavsiye ederek para kazanın,
• Farmasi Kozmetik işinizi başkalarıyla birlikte ekip kurarak yapabilir ve liderlik primi kazanın.

2000’den fazla ürün çeşidi ile herkesin kolayca başarabileceği kazançlı bir iş planı ,% 33 satış kârı, % 22 satış primi ve % 3 ek liderlik primi ile Türkiye’de en çok kazandıran doğrudan satış sisteminin içerisinde Siz de yerinizi alın!

% 100 Türk sermayeli bir şirkette minimum sermaye ve risk ile kendi işinizi kurarak 7 den 70 e her yaş ve kesime hitap eden hızlı tüketim ürünleri ile anında ek gelir imkanı…

Farmasi Kozmetik Pazarlama Sistemimizde harcadığınız emek hiçbir zaman boşa gitmez. Elde ettiğiniz geliriniz süreklidir, miras olarak bırakabilirsiniz. Liderlik seviyelerine geldiğinizde artan satış primleri yanı sıra takdir töreni, fabrika seyahati, akademik ve kişisel gelişim eğitimleri, seyahatler ve araba planı ile çok renkli bir işiniz için her şey hazır. Kurmuş olduğunuz ve sürekli büyüyen ekibinizdeki Danışmanlarınızın sadece kendi alışverişlerini Farmasi kozmetik’den yapmaları halinde bile çok ciddi bir gelire kavuşabilirsiniz.

Sürekli büyüyen bir gelir ve iş fırsatı şimdi Sizi bekliyor!

Farmasi Kozmetik  ile hayallerinize ulaşın ve satış ekibiniz ile kazanmaya hemen bugünden kurmaya başlayın!

FARMASİ ÜRÜN KATALOĞUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

### ÜCRETSİZ KATALOG VE ÜRÜNLERİ % 30 İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN ###

Farmasi Temsilcisi değilseniz Hemen Şimdi ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki ” Şimdi Kayıt Ol ” butonuna tıklamak ve açılan FARMASİ ÜYELİK VE KAYIT formunu doldurmak.

sermayesizis

kayitolfarmasiuyelik (1)