FARMASİ’nin ışıltılı ve bol kazançlı dünyası sizleri bekliyor…


Farmasi Ek İş, Farmasi Ek Gelir, Farmasi Katalogla Satış, Farmasi Part Time İş, Farmasi Part time Ek İş


para
FARMASİ’nin ışıltılı ve bol kazançlı dünyası sizleri bekliyor…

Yıllardır kozmetik alanında sektörün öncülerinden olan FARMASİ, Tanalize Kozmetik olarak 1945 yılında kurulmuştur. Günümüzde 118  ülkede faaliyet göstermekte olan, yelpazesinde 2000’i aşkın ürün yelpazesi ile bay, bayan, çocuk, bebek, yaşlı, genç, lüks tüketim ve ekonomik seriler ile her yaş ve sosyo-ekonomik tüketici kesimine hitap eden renkli kozmetik, kişisel bakım, saç bakımı, parfüm, takı setleri,saat ve aksesuar, bebek ve hijyen ürünleri ile 100 milyon € değerinde ve dünyada 350 milyondan fazla tüketiciye ulaşmış %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Şimdi, tüm deneyim ve avantajlarımızı, kendi ülke insanımızla paylaşma zamanının geldiğine inanarak, 123. ülke olarak doğrudan satış ( Network Marketing) sistemiyle ülkemizde çalışmaya karar verdik.

Bu inanç ve güçlü heyecanımızla, sizleri farmasi dünyasına, güzelliğin kalbine ve aramıza hoş geldiniz demek istiyoruz.

Hemen Şimdi Farmasi Temsilcisi Olmak için Tıklayın

FARMASİ ÜRÜN KATALOĞUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Farmasi‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki HEMEN ÜYE OL butonuna tıklayarak açılan Farmasi Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Farmasi Başvuru Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

sermayesizis

Did you like this? Share it:

Leave a Reply