Mr. Wıpes Çok Amaçlı Temizleyici Drop için Tıklayın!…


Farmasi Mr. Wıpes Çok Amaçlı Temizleyici Drop Konsantre, Mr. Wıpes Çok Amaçlı Temizleyici Drop, Mr. Wipes Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml, Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçli Temizleyici Drop 500 ml…

EVTEMİZLİKMr. Wıpes Çok Amaçlı Temizleyici Drop (500 ML)!…

Farmasi Mr. Wıpes Çok Amaçlı Temizleyici Drop 500 ml. Yenilenen üç kat etkili yoğun formülü sayesinde tüm silinebilir yüzeylerin hijyenik temizliği için kullanılır. Duralama gerekmez.?

Konsantre formülü fosfat, paraben, sülfat veya klorlu ağartıcılar içermez, cildi tahriş etmez. İçeriğindeki tüm maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır. ? Koltuklarda, halılarda, mutfakta, mermer ve fayansta, banyoda, küvette, lavaboda, davlumbazda, alüminyum, plastik ve çelik yüzeylerde, elde bulaşık ve elde çamaşırlarda etkili bir üründür.

Kullanıcı Görüşü; Çok amaçlı temizleyici benim için temizliğin vazgeçilmezi. Farmasi’nin çok amaçlı temizleyicisini evde neredeyse her yerde, mutfakta, banyoda, koltuk, halı temizliğinde, lekeli yüzeylerde kullanıyorum. Hijyen önemli ama bunun yanında ürünün bana zarar vermemesi de çok önemli, Fosfat, formaldehit içermeyen hem de bu kadar etkili bir temizleyici bulduğum için etrafımda tanıdığım herkese tavsiye ediyorum, olumlu geri dönüşleri duymak beni çok mutlu ediyor.

Eğer bir FARMASİ Temsilcisi değilseniz –http://goo.gl/Lr4JSR – web sitemizden ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0545 926 96 77 Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.

farmasiuyelik (1)

Did you like this? Share it:

1 Yorum

    Leave a Reply